شرکت توسعه فناوری ربات صنعتی هیوا (سهامی خاص) درسال 1388 در حوزه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی، طراحی، مشاوره و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی و طراحی و ساخت انواع سیستمهای مکاترونیکی، در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت گردید.

کارخانه شرکت توسعه فناوری ربات صنعتی هیوا در شهرک صنعتی شرق سمنان در زمینی به مساحت 1 هکتار و سطح زیربنایی 2000 متر مربع احداث گردیده.

این شرکت در سال 92 موفق به دریافت پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع ماشین آلات CNC و تجهیزات آموزش اتوماسیون صنعتی از سازمان صنعت معدن و تجارت گردید.همچنین این شرکت در سال 92 با تکیه بر دانش و توان علمی و فنی نیروهای متخصص خود موفق به دریافت مجوز دانش بنیان سطح 1 از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید.

شرکت توسعه فناوری ربات صنعتی هیوا مفتخر است که با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه  طراحی و تولید ماشین آلات مختلف صنعت چوب  از جمله ماشین آلات CNC ، طراحی و ساخت ماشین آلات و قالبهای فرم دهی فلزات از جمله انواع خطوط رولفورمینگ، طراحی و ساخت انواع تجهیزات و ست های آموزش اتوماسیون صنعتی، رباتیک و مکاترونیک ویژه مراکز آموزش عالی و آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدف بومی سازی تکنولوژی اتوماسیون صنعتی در کشور، طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی و رباتیک برای واحدهای صنعتی بزرگ و کوچک و همچنین طراحی و ساخت دستگاه ها و ماشین آلات خاص صنعتی و خطوط تولید طبق سفارش و نیاز مشتری توانسته است نیاز بسیاری از واحدهای صنعتی و صنعتگران کشور عزیزمان را در داخل کشور  برطرف نماید و از خروج ارز از کشور جلوگیری نماید.

صادرات ماشین آلات و خدمات فنی و مهندسی به کشورهای عراق، ترکیه، آذربایجان و … از جمله افتخارات شرکت توسعه فناوری ربات صنعتی هیوا میباشد.

این شرکت طراحی و تولید صادرات محور و دانش محور، توجه ویژه به کیفیت و دوام محصول، احترام به حقوق مصرف کننده و همچنین ارتباط بلند مدت با مشتریان را به عنوان ارزش های بنیادین خود تعریف کرده و به همین دلیل با توسعه خدمات پس از فروش در سراسر کشور و ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان و ارائه محصولات متنوع با قیمت و شرایط فروش متنوع توانسته است، نسبت به سایر شرکتهای تولید کننده و وارد کننده ماشین آلات سهم بیشتری از بازار را کسب نماید.

 

طراحی و ساخت و تولید انواع ماشین آلات صنعت چوب www.hiva-woodtech.com
طراحی و ساخت و تولید انواع قالبها و ماشین آلات فرمینگ فلزات www.hiva-metalform.com
طراحی و ساخت انواع تجهیزات آموزش اتوماسیون صنعتی www.hiva-didactic.com
طراحی و ساخت انواع ماشین آلات خاص و خطوط تولید طبق سفارش مشتری www.hiva-tech.com
طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی www.hiva-automation.com

کلیدواژه خود را وارد کنید