شرکت توسعه فناوری ربات صنعتی هیوا (سهامی خاص) درسال 1388 در حوزه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی، طراحی، مشاوره و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی و طراحی و ساخت انواع سیستمهای مکاترونیکی، در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت گردید.

کارخانه شرکت توسعه فناوری ربات صنعتی هیوا در شهرک صنعتی شرق سمنان در زمینی به مساحت 1 هکتار و سطح زیربنایی 2000 متر مربع به عنوان اولین کارخانه تولید انبوه ماشین آلات صنعتی چوب احداث گردیده. یکی از حوزه های اصلی فعالیت این شرکت طراحی و ساخت ماشین آلات صنعت چوب از جمله انواع CNC های 3،4 و 5 محور حکاکی و برش چوب ،پرس وکیوم و براشینگ میباشد.

این شرکت طراحی و تولید صادرات محور و دانش محور، توجه ویژه به کیفیت و دوام محصول، احترام به حقوق مصرف کننده و همچنین ارتباط بلند مدت با مشتریان را به عنوان ارزش های بنیادین خود تعریف کرده و به همین دلیل با توسعه خدمات پس از فروش در سراسر کشور و ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان و ارائه محصولات متنوع با قیمت و شرایط فروش متنوع توانسته است، نسبت به سایر شرکتهای تولید کننده و وارد کننده ماشین آلات سهم بیشتری از بازار را کسب نماید.

صادرات ماشین آلات و خدمات فنی و مهندسی به کشورهای عراق، ترکیه، آذربایجان و … از جمله افتخارات شرکت توسعه فناوری ربات صنعتی هیوا میباشد.

کلیدواژه خود را وارد کنید